Rámeček Asie černý A4

 

Kvalitní dřevěný rámeček pro fotku nebo obrázek A4 - 21x29,7 cm. 

Dostupnost Na dotaz
129 Kč
Kód produktu 1163_2130D
Značka Tradag
Kategorie Rámečky na dokumenty A4
Položka byla vyprodána...
 

Rámeček jednoduchého a elegantního vzhledu pro vaše fotky nebo grafiku nejvyšší kvality. Silná lišta (2cm x 1,5cm) ze smrkového dřeva zaručuje, že se vám rámeček časem nezkroutí. Lakováno černým matným lakem ve slabé vrstvě, takže je zřejmá struktura dřeva. Protože se rámeček lakuje až po sestavení a obroušení spojů, má dokonalý a kompaktní tvar, jaký rámečky spojené z již lakovaných lišt nemají. Zadní strana z MDF má stojánek k postavení na rovnou plochu a očka z zavěšení na zeď.

 

Hmotnost 0.5 kg
Rozměr (?) 21 x 29,7 cm
Barva (?) Černá
Materiál (?) Dřevo
Výplň rámečku (?) Sklo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
To nejlepší pro vaše fotografie

Poznejte svět a e-shop firmy Tradag specializující se na rámečky a fotoalba pro fotografie. Na našem webu najdete široký výběr různých druhů rámečků a fotoalb, které vám pomohou vylepšit prezentaci vašich fotografií a uložit je v bezpečí. Navštivte náš blog, kde naleznete mnoho informací, které vám pomůžou s výběrem a nákupem toho pravého.

tradag-alba-ramy-1

Naše fotoalba i rámy jsou kvalitně zpracované a nabízejí nespočet variant. Jsou vždy pečlivě vybrány pro svou kvalitu, design a praktičnost od těch nejprestižnějších evropských výrobců tohoto sortimentu.

Nejvíce hrdí však jsme na originální produkty, které na základě našich zkušeností sami navrhujeme. Na našich albech se proto objevily Večerníčkové postavičky jako Rákosníček, Rumcajs, Krtek, Křemílek a Vochomůrka. Dále jsme pro vás stvořili mnoho designů fotoalb a rámečků s ilustracemi ve spolupráci se zkušenými výtvarníky, grafiky a fotografy. Prohlédněte si některé ukázky naší originální produkce Tradag.


Dřevěné rámečky Natura s fotografiemi z říše rostlin.

tradag-ramy-natura-1


Samolepicí fotoalba Tradag s originálním designem - naše specialita pro naše speciální zákazníky.

tradag-samolepici-alba-1


Fotoalba s postavičkami z Večerníčků od slavných českých umělců jako Zdeněk Miler, Zdeněk Smetana a Radek Pilař.

tradag-vecernicek-1


Přehled originálních produktů Tradag naleznete zde

Fotoalba      Rámečky     Obrazy

...