Rámeček Polaris hnědý 21x29,7 - A4

 

Rámeček Polaris s hnědým lakem pro fotku či grafiku velikosti A4 - 21x29,7 cm.

Dostupnost Na dotaz
139 Kč
Kód produktu 1512_2130H
Značka Tradag
Kategorie Barevné rámečky Polaris
Položka byla vyprodána...
 

Rámeček Polaris pro fotku či grafiku velikosti A4 - 21x29,7 cm a menší. Jednoduchý rám je vyroben z kvalitního měkkého dřeva opatřeného hnědým polomatným lakem. Lišta rámu je 12 mm široká a 12 mm hluboká. Zadní strana z MDF, má stojánek k postavení na rovnou plochu a háček k zavěšení na zeď. Výplň rámečku je sklo. Do rámečku můžete vložit menší fotografii například 13x18 cm a doplnit jej paspartou. Dále lze dokoupit plexisklo, pokud se vám nehodí použité sklo. Více informací o rámečcích rozměru 21x29,7 cm najdete v článku Rámečky na dokumenty A4.    

Podobné produkty

Hmotnost 0.49 kg
Rozměr (?) 21 x 29,7 cm
Barva (?) Hnědá
Materiál (?) Dřevo
Výplň rámečku (?) Sklo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
To nejlepší pro vaše fotografie

Poznejte svět a e-shop firmy Tradag specializující se na rámečky a fotoalba pro fotografie. Na našem webu najdete široký výběr různých druhů rámečků a fotoalb, které vám pomohou vylepšit prezentaci vašich fotografií a uložit je v bezpečí. Navštivte náš blog, kde naleznete mnoho informací, které vám pomůžou s výběrem a nákupem toho pravého.

tradag-alba-ramy-1

Naše fotoalba i rámy jsou kvalitně zpracované a nabízejí nespočet variant. Jsou vždy pečlivě vybrány pro svou kvalitu, design a praktičnost od těch nejprestižnějších evropských výrobců tohoto sortimentu.

Nejvíce hrdí však jsme na originální produkty, které na základě našich zkušeností sami navrhujeme. Na našich albech se proto objevily Večerníčkové postavičky jako Rákosníček, Rumcajs, Krtek, Křemílek a Vochomůrka. Dále jsme pro vás stvořili mnoho designů fotoalb a rámečků s ilustracemi ve spolupráci se zkušenými výtvarníky, grafiky a fotografy. Prohlédněte si některé ukázky naší originální produkce Tradag.


Dřevěné rámečky Natura s fotografiemi z říše rostlin.

tradag-ramy-natura-1


Samolepicí fotoalba Tradag s originálním designem - naše specialita pro naše speciální zákazníky.

tradag-samolepici-alba-1


Fotoalba s postavičkami z Večerníčků od slavných českých umělců jako Zdeněk Miler, Zdeněk Smetana a Radek Pilař.

tradag-vecernicek-1


Přehled originálních produktů Tradag naleznete zde

Fotoalba      Rámečky     Obrazy

...