Rámeček Tivoli světlý 40x60

 

Rámeček Tivoli s širokou výraznou lištou, pro vaše fotky a grafiku rozměru 40x60cm.

Dostupnost Na dotaz
349 Kč
Kód produktu 2132_4060E
Značka Tradag
Kategorie IMI rámy
Položka byla vyprodána...
 

Rámeček Tivoli světlý pro vaše fotky obrázky a grafiku maximálního rozměru 40x60. Doporučujeme vložit menší obrázek a nechat okolo místo. Vypadá to dobře a velkoryse. Plastová lišta rámu je 45 mm široká, 10 mm hluboká a má světlou, jemnou strukturu podobnou dřevu. Místo skla je v rámu použita plastová fólie. Rám je proto lehký a bezpečný. Na zadní desce vyrobené z MDF je úchyt pro snadné zavěšení na stěnu. Plexisklo má z každé strany ochrannou fólii. Proto si přečtěte podrobnosti o použití a vložení obrázku v návodu Jak na rámeček s plexisklem.

Podobné produkty

Hmotnost 1.5 kg
Rozměr (?) 40 x 60 cm
Barva (?) Bílá
Materiál (?) Plast
Výplň rámečku (?) Sklo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
To nejlepší pro vaše fotografie

Poznejte svět a e-shop firmy Tradag specializující se na rámečky a fotoalba pro fotografie. Na našem webu najdete široký výběr různých druhů rámečků a fotoalb, které vám pomohou vylepšit prezentaci vašich fotografií a uložit je v bezpečí. Navštivte náš blog, kde naleznete mnoho informací, které vám pomůžou s výběrem a nákupem toho pravého.

tradag-alba-ramy-1

Naše fotoalba i rámy jsou kvalitně zpracované a nabízejí nespočet variant. Jsou vždy pečlivě vybrány pro svou kvalitu, design a praktičnost od těch nejprestižnějších evropských výrobců tohoto sortimentu.

Nejvíce hrdí však jsme na originální produkty, které na základě našich zkušeností sami navrhujeme. Na našich albech se proto objevily Večerníčkové postavičky jako Rákosníček, Rumcajs, Krtek, Křemílek a Vochomůrka. Dále jsme pro vás stvořili mnoho designů fotoalb a rámečků s ilustracemi ve spolupráci se zkušenými výtvarníky, grafiky a fotografy. Prohlédněte si některé ukázky naší originální produkce Tradag.


Dřevěné rámečky Natura s fotografiemi z říše rostlin.

tradag-ramy-natura-1


Samolepicí fotoalba Tradag s originálním designem - naše specialita pro naše speciální zákazníky.

tradag-samolepici-alba-1


Fotoalba s postavičkami z Večerníčků od slavných českých umělců jako Zdeněk Miler, Zdeněk Smetana a Radek Pilař.

tradag-vecernicek-1


Přehled originálních produktů Tradag naleznete zde

Fotoalba      Rámečky     Obrazy

...